vyhlad 1

Popíjanie svojho obľúbeného nápoja spojené s úžasným výhľadom je krásna predstava. O to presne sa snažili architekti z  Tall Arquitectos, ktorí sa pri návrhu točili práve okolo tejto myšlienky. Bar dostal názov Copper Canyon Cocktail Bar, ktorý sa nachádza na útese v Basaseachic Falls v Mexiku. Poskytuje tak úžasný výhľad na okolitú prírodu.

Bar má 2 podlažia na prvom a zároveň hlavnom podlaží sú stoly umiestnené po obvode aby sa zákazníci pri vychutnávaní si jedla mohli kochať dychberúcim výhľadom. Ďalšou súčasťou je presklenná podlaha, vďaka ktorej môžete sledovať, čo sa dej priamo pod vami.

Po tom, čo sa najete, sa môžete presunúť na druhé podlažie, ktoré je viac o o relaxácii a užívaní si. Nachádzajú sa tam pohodlné kreslá stoly a tiež bazén. Aj takto sa dá stráviť jeden výnimočný deň.

vyhlad 2

 

vyhlad 3

 

vyhlad 4

 

vyhlad 5

 

zdroj:  Website 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.