Niekedy všetko, čo potrebujete na to, aby ste si zlepšili deň je vidieť rozkošné fotografie. A ak tento neuveriteľne milý ježko neobmäkčí vaše srdce, alebo aspoň nevyvolá úsmev na vašej tvári, tak potom už ťažko povedať čo iné by tak urobilo. Ježko menom Pokee bol, resp. stále je známy na Instagrame, kde má obrovskú fanúšikovskú základňu. Jeho výrazy tváre naozaj stoja zato.

Žena z Nemecka, Talitha Girnus už od detstva túžila po domácom maznáčikovi. „Jedného dňa mi priateľ poslal GIF ježka, ktorý bol roztomilý. V tom okamihu som vedela, že aj ja chcem ježka,“ povedala žena. Keďže európski ježkovia sú chránení a nemôžu sa chovať ako domáce zvieratá, tak začala hľadať ďalej až si napokon našla chovateľku afrických ježkov. Svojho vysneného maznáčika napokon získala do opatery, aj keď s ňou nebol tak dlho, ako by si predstavovala.

S 1,5 miliónmi sledovateľov bol Pokee skutočným „petfluencerom“ na Instagrame. Bohužiaľ, krásny Pokee zomrel ešte v marci, nedožil sa svojich 4 rokov. Talitha si uctila spomienku na svojho miláčika tetovaním jeho mena a napokon aj tým, že Pokee stále žije na väčšine fotografií. Nedávno však nahradil Pokeeho ďalší rozkošný ježko menom Herbee. Talitha si ho adoptovala od dievčaťa, ktoré ho nemohlo chovať kvôli extrémne alergickej reakcii. A zdá sa, že Herbee má rovnaký talent, ako mal Pokee so svojimi milými pózami a vtipnými výrazmi tváre. „Medzi všetkými vážnymi vecami, ktoré sa každý deň dejú, sú tu Pokee a teraz Herbee, ktorý vám dokáže dať dôvod na šťastie a úsmev. Vždy, keď sa na náš profil vrátite, chceme vám pripomenúť, aby ste nikdy nestratili vieru a vždy nasledujte svoje srdce,“ napísala Talitha.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.