Všetci, ktorí chodíte po stanovačkách, určite poznáte problémy s tým súvisiace. Bez pochýb medzi také patria aj laná upevňujúce stany. Tie totiž robia problémy najmä po tme, kedy ich nevidíte a neraz o ne zakopnete. Aj tomuto problému sa však dá pomerne jednoducho predísť.

Predsa len nie je nič príjemné ak sa kvôli lanám nedajbože zraníte, či rovno zdemolujete celý stan a opravovať ho v noci po tme tiež nie je nič príjemné. Riešenie môžu predstavovať takéto svietiace laná, ktoré po tme rozhodne neprehliadnete. Spoločnosť Amazon ich popisuje ako dostatočne silné, s reflexným povrchom a s primeranými rozmermi. Dané lano je navrhnuté tak, že ho cez deň nabije slnko a lano potom vydrží svietiť počas celej noci.

Okrem iného sa dá toto lano použiť aj na iné účely ako len na upevnenie stanov. Dá sa využiť pre účely turistiky, pri rybolove, kempovaní či poľovníctve, ale aj napríklad pri cestovaní. Výhodou lana je, že je vyrobené z odolného polypropylénu a je tiež mimoriadne ľahké. Ešte existuje jeden zaujímavý pohľad na dané lano a je to najmä to, že okrem ochrany pred zakopnutím vám v noci zabezpečí zaujímavý pohľad na svietiace stany. A ak by ste sa chceli vybaviť komplet, tak si môžete zaobstarať aj svietiace kolíky.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.