Pozor! Ide o last minute ponuku. Turecko je zaradené na listine veľmi obľúbených destinácii Slovákov a ak patrí aj medzi vaše, nemáte nad čím dlho rozmýšľať. Táto ponuka je akciová, 8-dňovú All inclusive dovolenku si užijete v 3* hoteli Pera. Ten sa nachádza v centre mesta Alanya, 700 metrov od pláže.

Alanya fotografia
Foto od Mocko6659

Viac o ponuke:

– Za túto cenu poletíte letecky priamo z Bratislavy, pričom v cene sú zahrnuté aj povinné príplatky a palivo, transfer z letiska na hotel a späť, služby delegáta a taktiež poistenie. Ubytovanie v 3* hoteli je samozrejmosťou.

– Tešiť sa môžete aj na voľné Wifi, lehátka a slnečníky pre bazéne, vodné športy, saunu či masáže. K dispozícii budete mať aj detský bazén.

– Strava zahŕňa: raňajky, obedy a večera formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, miestne alko a nealko nápoje.

, Akciová All inclusive dovolenka v obľúbenom Turecku teraz len za 452€!

– Izby sú veľmi pekné. Čo sa týka vybavenia, tak to je nasledovné – kúpeľna s vlastným sociálnym zariadením, satelitná televízia, telefón, minibar, klimatizácia a trezor sú ale za poplatok.

– Hotelovú pláž nájdete iba 700 metrov od hotela, čo nie je ani 10 minút chôdze. Ak si však chcete vychutnať krásnu Kleopatrinu pláž, tak tá je vzdialená 4 kilometre, no oplatí sa tam zájsť.

– Hotel je veľmi pekný, keďže je novo zrekonštruovaný a má dobrú polohu – centrum mesta budete mať na skok.

Využite zľavovú ponuku a odletíte už 30.7. V čase tejto dovolenky budú panovať v destinácii teploty pohybujúce sa okolo 33 stupňov Celzia. Tak čo, ešte váhate?

, Akciová All inclusive dovolenka v obľúbenom Turecku teraz len za 452€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.