Keď sa ocitnete na Santorini, budete sa na tento rozprávkový ostrov pozerať s úžasom. Práve tam zažijete tie najkrajšie západy Slnka a romantiku, ako naozaj málokde. Budete ubytovaní v štúdiu pre jednu osobu, ktorá obsahuje WC, sprchu, balkón, TV, balkón i chladničku. Za 140€ si užijete 7-dňovú dovolenku, a to od 15.6. – 22.6.2019.

santorini fotografia
Foto od Mariamichelle

Cena obsahuje:

– Raňajky, ktoré vám budú podávané v reštaurácii, ktorá sa nachádza pri pláži a 80 metrov od ubytovania.

– Voľne dostupné Wifi v spoločných priestoroch a pri bazéne.

– Delegát, ktorý hovorí po slovensky. Ubytovacie priestory vám upracú každý deň.

– Transfer letisko-hotel-letisko. Taktiež si môžete zobrať si so sebou batožinu do podpalubia maximálne do 20 kg, príručnú batožinu do 8 kg a kabelku.

, Akciová dovolenka na jedinečnom ostrove Santorini teraz za špeciálnu cenu od 140€

 

Skvelá dovolenka na skvelom ostrove:

– Santorini je ostrov, ktorý sa oplatí zažiť na vlastnej koži a až vtedy, keď ho okúsite, tak zistíte, aká je to skvelá destinácia.

– Získa si vás najmä svojimi výhľadmi, úzkymi uličkami, miestnymi špecialitami a množstvom iných. Pre romantikov je to absolútne dokonalé miesto.

– Skvelé je, že ubytovaní budete v štúdiách s balkónom a klimatizáciou, a to len pár metrov od krásnej piesočnatej pláže.

 

, Akciová dovolenka na jedinečnom ostrove Santorini teraz za špeciálnu cenu od 140€
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.