Ani ubytovacie ceny neobišiel black friday! Výborné ceny ubytovania teraz nájdete v rôznych svetových mestách, ako Benátky, Krakow, Rím, Barcelona, Nice a Monaco, Zakopané, Mallorca či Paríž. Nepremeškajte skvelú ponuku.

 

Mesto na vode alebo Benátky sú úžasným miestom na strávenie vašej dovolenky počas celého roka, navyše teraz máte skvelú šancu zaobstarať si nielen lacné letenky, ale aj ceny ubytovania sú nízke. Za 2 noci v 3* hoteli zaplatíte len 87€! 

Poľský Krakow má jedno z najväčších námestí v Európe, ponúka skvelé trhovisko i krásne pamiatky. Užite si vianočný čas s prenocujte v 3* hoteli len za 87€/2 noci. 

Rím netreba nikomu zvlášť predstavovať. Ak sa chcete dozvedieť všetky užitočné a zaujímavé informácie, dočítate sa to v našom sprievodcovi na tomto odkaze. Vo večnom meste môžete stráviť až 2 noci len za 107€! 

Barcelona je takisto istota, že tam zažijete skvelý čas. Všetko potrebné nájdete taktiež v našom sprievodcovi na tomto odkaze. Za tri noci v 4* hoteli zaplatíte 157€!

Francúzske mesto Nice a Azúrové pobrežie? Navyše s výletom do jednej z najbohatších krajín preslávených celebritami a kasínami! Využite túto šancu. 3 noci v Nice s výletom do Monaka len za 197€!

Alebo čo tak zavítať do Zakopaného? Ak si chcete užiť nezabudnuteľnú lyžovačku v Zakopanom, teraz máte skvelú možnosť. Za 2 noci v luxusnom 5* hoteli zaplatíte len 114€!

Mallorca je jeden z najkrajších ostrov, ktoré môžete navštíviť. Je to skvost hodný vašej návštevy. Zavítajte tam za veľmi výhodné letenky a ubytujte sa len za 197€ na 3 noci a v 4* hoteli.

A to najromantickejšie mesto na záver. Paríž je pojem sám o sebe, viac sa dočítate v našom sprievodcovi, kde nájdete všetko podstatné, a to na tomto odkaze. 3 noci v 3* hoteli len za 197€!

Viac akciových pobytov nájdeš tu:

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.