Využite skvelú šancu navštíviť Švédsko, resp. jeho hlavné mesto Štokholm. Toto mesto sa považuje za jedno z najkrajších v Škandinávii. Odskočte si tam na víkend a spoznajte jeho krásu.

stockholm fotografia
Foto od brightfreak

Zaobstarajte si spiatočné letenky z Viedne do Štokholmu len za cenu 20€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Wizzair. Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok pre dvoch.

Termín:

Za túto cenu je dostupný víkendový termín, a to od 24.5. – 27.5.2019. Viac leteniek nájdete na wizzair.

, Akciové spiatočné letenky do jedinečného Štokholmu kúpite len za 20€!

Batožina:

Za túto najnižšiu cenu si môžete vziať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste si chceli vziať aj väčšiu tašku, budete si musieť priplatiť a to až 20€ za jeden let.

Prečo práve Štokholm?

– Má jedinečné centrum mesta, ktoré sa rozprestiera na 14 ostrovoch, vode a parkoch.

– Práve kvôli okolitej vode, ktorá ho obmýva je veľmi podobné Benátkam a ľudia ho nazývajú aj ako Benátky severu.

– Ak máte umeleckého ducha alebo iba chcete navštíviť tú najznámejšiu pamiatku v meste, tak zájdite do Múzeum Vasa, kde uvidíte obrovský vrak lode, ktorý bol po niekoľkých rokoch vytiahnutý z morského dna a nanovo zrekonštruovaný.

stockholm fotografia
Foto od szeke

– K dispozícii je aj jedinečný zábavný park Gröna Lund Tivoli, v ktorom si môžete vyskúšať zažijete napr. najvyšší voľný pád v celej Európe.

– Radí sa medzi najkrajšie a najzaujímavejšie mestá celej Škandinávie a niet divu. Je tam tiež množstvo historických pamiatok a iných zaujímavých atrakcií. Určite sa v tomto zaujímavom meste nudiť nebudete. Skrátka ho musíte zažiť na vlastnej koži.

stockholm fotografia
Foto od hector melo

Ubytovanie:

Ak sa chystáte na takúto dovolenku, zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

, Akciové spiatočné letenky do jedinečného Štokholmu kúpite len za 20€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.