Nádherný grécky ostrov je teraz dostupný za skvelú cenu! Ak hľadáte nejakú dovolenku v predstihu, tak Korfu by mohlo byť tou správnou voľbou. Tento najzelenší ostrov toho ponúka viac než dosť. Ak si chcete užiť dovolenku v 3* hoteli Alkionis s polpenziou za 289€, nech sa páči. Tento hotel sa nachádza v centre mestečka Moraitika – iba 300 metrov od krásnej pláže.

corfu moraitika fotografia
Foto od Andrew Real

Čo zahŕňa pobyt:

– 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Bratislava – Korfu – Bratislava alebo ak je vám lepšie letieť z Rakúska, tak Viedeň – Korfu – Viedeň. V cene sú aj všetky letiskové a palivové poplatky.

– Čo sa týka batožiny, tak zadarmo máte 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 40x20x25 cm. Zadarmo je k dispozícii tiež transfer letisko – hotel – letisko.

– Samozrejmosťou je aj vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu a taktiež online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka.

– Ubytovanie v 3* hoteli Alkionis, ktorý sa nachádza od hlavného mesta – Korfu iba cca 20 km, takže veľmi jednoducho môžete preskúmať aj toto nádherné mesto.

Korfu si získalo srdcia mnohých bežných dovolenkárov, ale aj svetoznámych osobnosti. Podľa bájok sa tu vylodil aj samotný Odyseus a ostrov pravidelne navštevovala cisárovná Sisi. Tá si tam následne nechala postaviť vlastný zámok, ktorý je dnes nesmierne vyhľadávanou a obľúbenou turistickou atrakciou. Na tomto krásnom ostrove sa nudiť určite nebudete. A kľudne si so sebou vezmite celú rodinu.

 

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť