Nádherný grécky ostrov je teraz dostupný za skvelú cenu! Ak hľadáte nejakú dovolenku v predstihu, tak Korfu by mohlo byť tou správnou voľbou. Tento najzelenší ostrov toho ponúka viac než dosť. Ak si chcete užiť dovolenku v 3* hoteli Alkionis s polpenziou za 289€, nech sa páči. Tento hotel sa nachádza v centre mestečka Moraitika – iba 300 metrov od krásnej pláže.

corfu moraitika fotografia
Foto od Andrew Real

Čo zahŕňa pobyt:

– 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Bratislava – Korfu – Bratislava alebo ak je vám lepšie letieť z Rakúska, tak Viedeň – Korfu – Viedeň. V cene sú aj všetky letiskové a palivové poplatky.

– Čo sa týka batožiny, tak zadarmo máte 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 40x20x25 cm. Zadarmo je k dispozícii tiež transfer letisko – hotel – letisko.

– Samozrejmosťou je aj vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu a taktiež online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka.

– Ubytovanie v 3* hoteli Alkionis, ktorý sa nachádza od hlavného mesta – Korfu iba cca 20 km, takže veľmi jednoducho môžete preskúmať aj toto nádherné mesto.

, Akciový pobyt na Korfu a v 3* hoteli s polpenziou si môžete zaobstarať už za 289€!

Korfu si získalo srdcia mnohých bežných dovolenkárov, ale aj svetoznámych osobnosti. Podľa bájok sa tu vylodil aj samotný Odyseus a ostrov pravidelne navštevovala cisárovná Sisi. Tá si tam následne nechala postaviť vlastný zámok, ktorý je dnes nesmierne vyhľadávanou a obľúbenou turistickou atrakciou. Na tomto krásnom ostrove sa nudiť určite nebudete. A kľudne si so sebou vezmite celú rodinu.

 

, Akciový pobyt na Korfu a v 3* hoteli s polpenziou si môžete zaobstarať už za 289€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.