Celebrity môžu niekomu pripadať celkom oddelení od nás “obyčajných” ľudí. Neustále sú na očiach verejnosti a snažia sa pôsobiť decentne. Ľudia, ktorí pre nich však pracovali, by vám vedeli najlepšie povedať, ako sa celebrity správajú, keď sa vypnú kamery. A dnes sa tak aj stane.

1. Eminem

“Robil som Eminemovi záhradu a musím povedať, že je to jeden z najväčších týpkov, akých som kedy stretol. Takmer každú hodinu vyšiel von a opýtal sa nás, ako nám to ide a ponúkol niečo na pitie. Dokonca sme sa bavili aj o baseballe. Je to celkom normálny a pokorný človek.”

2. Nicki Minaj

“Kamarátka v lete brigádovala v hoteli, kde Nicki Minaj prespala, keď bola na svojom turné. Manažér dopredu celý personál informoval, že sa k nej treba správať vzhľadom na farbu parochne, ktorú má v ten deň na hlave.”

3. Zach Galifinakis

“Robil som Zachovi ochranku a je to veľký introvert, ktorý sa celé dni hráva videohry a fajčí pri tom marihuanu. Každý deň vyšiel von, najedol sa a s nikým nekomunikoval. Takto to bolo približne dva týždne.”

4. Drew Barrymore

“Pracovala som už u viacerých celebrít doma a väčšinou sa s nimi ani nestretnem, ale komunikujem s ich asistentmi. Musím však povedať, že dom Drew Barrymore bol taký obyčajný a útulný, že som vôbec nemala pocit, že som u nejakej celebrity.”

5. Matt Damon

“Matt Damon spomedzi celebrít celkom vyčnieva. Je to ten najnormálnejší herec, s akým som kedy pracoval. Rozprávali sme sa ako starí kamaráti.”

6. P!nk

“Pracovala som v jednej super drahej a na úrovni reštaurácii v LA. Raz som stretol P!nk a bola neuveriteľne milá! Nechala 100 dolárový tringelt a vôbec jej neprekážalo, keď ju ostatní žiadali o fotku. Bola s ňou aj jej malá dcéra, ktorá bola takisto veľmi slušná.”

7. Danny DeVito

“Raz som obsluhovala Dannyho DeVita. Síce sa opil, bol to však ten najmilší muž, akého som doposiaľ stretla.”

8. Nicolas Cage

“Dostal som malú úlohu vo filme, v ktorom hral aj Nicolas Cage. Väčšinu času sa s nikým nerozprával, len chodil okolo s cigarou v ruke. Počas jednej bojovej scény založili aj malý ohník, no niečo sa pokazilo a on začal na všetkých vrieskať. Bol to zážitok.”

9. Shakira

“Nie je to moja osobná skúsenosť, ale jedného z jej ochrankárov: Shakira je hrozne sebecká. Nechala sa hodinu vyvážať v golfovom vozíku a on vedľa nej musel celý ten čas bežať.”

10. Lindsay Lohan

“Tri roky pracujem v nočnom klube v NYC a za ten čas som stretol už niekoľko celebrít. Musím povedať, že Lindsay Lohan má ten najhorší hudobný vkus, a to nepreháňam. Okrem toho nenechá nikoho, aby hral pesničky, ktoré chce on. Na tie svoje dokáže tancovať aj 11 hodín vkuse.”

11. Britney Spears

“Pracujem ako hudobný producent a mal som tú česť telefonovať s Britney. Najlepšie na tom celom bolo, že mi vôbec nemusela volať, ale chcela sa poďakovať za prácu, ktorú som odviedol.”

12. Jennifer Lopez

“Pracoval som v satelitnom rádiu Sirius a toto je niekoľko celebrít, ktoré mi utkveli v pamäti:

Samuel Jackson: priateľský a zábavný,

J-Lo: stále nahnevaná a niekam sa ponáhľa,

Mick Foley: zábavný mudrlant,

Wes Craven: milý ku každému, aj k stážistom.”

13. Nick Jonas

“Nick zvykol chodiť do malého obchodu, kde som pracovala. Vždy bol nesmierne milý, fotil sa s fanúšičkami, dokonca mi raz pochválil aj topánky.”

Zdroj

Foto: Brightside

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.