Svet bez internetu je už minulosťou. Internet je neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. No ak by vás zaujímalo, ako by asi určité vymoženosti dnešnej doby vyzerali v časoch minulých, máme pre vás názornú ukážku. Thomas Olliver, kreatívny režisér, predstavil dnešné aplikácie tak, ako by vyzerali v 80. rokov.

Tí, ktorí ste si užívali 80. roky a vtedajšie výdobytky doby, tak pre vás to bude zrejme veľmi nostalgický pohľad. Pozrite sa, ako by asi v tých časoch vyzeral Facebook, Spotify či Netflix.

Adobe Illustrator:

Photo by boredpanda

Instagram:

Photo by boredpanda

Netflix:

Photo by boredpanda

Spotify:

Photo by boredpanda

Google:

Photo by boredpanda

Facebook:

Photo by boredpanda

Whatsapp:

Photo by boredpanda

Snapchat:

Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.