Holly Fae oddychovala na svojej posteli, keď na ňu prišla náhla myšlienka znova vytvoriť Elsu, známu princeznú z Disneyho rozprávky. Fae okamžite vzala svoj iPad a dala sa do práce. Pokúsila sa znova si predstaviť, ako by vyzerala princezná, len s realistickejšími proporciami. Po dokončení svojej práce sa s výsledkami podelila na TikToku a okamžite tým oslovila ľudí. Dokonca až tak, že sa jej tvorba stala virálnou, čo ju prinútilo pokračovať.

Úspešnosť prvého videa ju inšpirovala k vytvoreniu celej série, pričom zakaždým žiada fanúšikov, aby si vybrali postavu pre jej ďalší portrét. A od tej doby už stihla vytvoriť viacero postáv. Ako vo výsledku vyzerá jej práca? Takto.

Elsa:

Anna:

Ariel:

Rapunzel:

Moana:

Merida:

Belle:

Jasmine:

Vanellope:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.