Buď sú to šperky a oblečenie, ktoré sú roztrúsené po celej vašej spálni, alebo čistiace prostriedky, ktoré priam vyskakujú z kúpeľňových skriniek´- neporiadok je skrátka problém, s ktorým sa musíme nejako vyrovnať. Ak zostanete ale naladení, tak uvidíte, že riešenie tohto problému je oveľa jednoduchšie, ako si možno viete predstaviť. Ako si teda zorganizovať domácnosť s tým, aby to vyzeralo nielen dobre, ale aj pomáhalo ušetriť a zároveň využiť každý priestor v dome?

1. Regále nad posteľou

2. Zrejme tá najmenšia špajza akú si viete predstaviť

3. Využite všetko voľné miesto

4. Magnetické koreničky

5. Využite strop v malej garáži

6. Využitie prázdneho rohu – dvere prerobené na police

7. Tip do kúpeľne

8. Rolety, ktoré viete zmeniť na stojan na sušenie

9. Urobte si kanceláriu pod schodami, kde je voľný priestor

10. Podnos na kocky ľadu používaný ako držiak na rúže

11. Rebrík vám môže poslúžiť aj takto

12. Všetko v jednom

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.