Ubehlo to veľmi rýchlo a niekedy aj ťažko uveriť tomu, že tu už rok žijeme s pandémiou. Život každého človeka sa výrazne alebo menej výrazne zmenil a nič nie je také, aké bolo predtým. Každý jedinec sa s tým snaží vysporiadať po svojom a táto žena vám ukáže ten jej spôsob.

Irina Blok kreslí obrázky, ktoré veľmi dobre vystihujú aktuálnu situáciu. „Pandémia zmenila veľa vecí a keď nemôžete kvôli tomu ísť ani na dovolenku, cítite sa unavený na konci každého dňa. Kreslenie mi pomáha zlepšiť náladu každý večer. Je to skvelý spôsob ako sa usmiať a zároveň zdieľať svoju radosť s ostatnými,“ povedala Irina.

Svojim najnovším projektom sa zamerala na to, ako sa život s Covidom-19 zmenil.

Veci, ktoré nesmiem zmeškať – ranné kolóny, hľadanie voľného parkovacieho miesta, neustále prechladnutie, skoré vstávanie či chodenie do práce každý deň 

Vakcinácia v procese

Koniec pandémie – očakávanie: vakcína -> koniec pandémie,  realita: vakcína -> nové mutácie vírusu

Kolegovia – pred pandémiou vs počas pandémie

Víkend – pred pandémiou: priatelia, káva, nakupovanie, kino atď., aktuálne: pozeranie do monitorov a spanie

Návšteva doktorov 

2021

Vakcína – pred covidom: stop vakcínam, nechcem vakcínu, počas covidu: potrebujem vakcínu, čakám na vakcínu

Nádej

Randenie počas pandémie

Verejná doprava – pred a počas pandémie

Čakanie na zaočkovanie sa vakcínou

Svet pred covidom vs svet počas covidu

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.