Už len pri porovnaní vášho detstva so súčasnosťou vidíte, ako sa veľa vecí zmenilo. Nemáme na mysli vaše tela či životné zmeny, ale hlavne prostredie a svet, v ktorom žijeme. Všetko sa postupne mení a možno aj práve to vaše mesto výrazne zmenilo svoju tvár. Keby existoval stroj času, ktorý by nás mohol vziať do minulosti, aby sme mohli navštíviť všetky miesta, ktoré sa nám vtedy zdali také známe, pravdepodobne by sme sa tam stratili ako nejakí cudzinci. Uvidíte to aj na nasledujúcich fotografiách, ktoré vám už prezradia viac.

Záhrada Sabir v Baku, Azerbajdžan:

Taktiež pohľad na mesto Baku:

Obnovená pyramída a mayský chrám El Castillo v Chichen Itza, Mexiko:

Rímske Koloseum:

Soul, Kórea:

Brandenburgská brána v Berlíne:

Veľká Sfinga v Gíze:

Toronto:

Machu Picchu, Peru:

Veľký čínsky múr:

Palace of Fine Arts, Mexiko:

Námestie Piazza del Duomo, Miláno:

Times Square, New York:

Veža v Pise:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.