Istý šikovný muž predstavil rozprávkových hrdinov v ich reálnom prevedení. Chcel ukázať svetu ako by podľa neho vyzerali v skutočnom živote. „Vytvoril som veľkú galériu, ktorá nám pripomína sladké spomienky z detstva. Vybral som si tie najznámejšie postavy od 70. rokov až po súčasnosť. Snažil som sa dať im ich pózu, ich výzor a ich dušu. Projekt som ukázal svojmu 4-ročnému synovi Alessandrovi a ten takmer všetkých spoznal,“ povedal autor. Nuž, to zrejme hovorí za všetko. Niektoré jeho diela sme sa rozhodli ukázať vám. 

Mickey Mouse

Ružový panter

Káčer Donald

Scooby-Do

Snoopy

Kung-fu Panda

Zajac Bugs

Robin Hood

Goofy

Angry birds

Ferdinand

Patrick Star

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.