Žena zo San Francisca pôsobí ako dizajnérka. Jej riešením ako zostať psychicky v poriadku počas tohto dlhého obdobia pandémie, je kresliť karikatúry alebo inými slovami mini komiksy. „Snažím sa vymýšľať rôzne typy kreatívnych projektov. Je to môj spôsob ako ponúknuť bezstarostné zábery a odľahčiť celú túto nepríjemnú situáciu,“ povedala o svojej tvorbe.

Šikovná dizajnérka sa teda rozhodla, že v týchto náročných časoch sa podelí o trochu radosti a humoru s vlastnou minisériou komiksov/karikatúr, ktoré vytvorila. Ako to u nej vyzeralo pred covidom a ako počas neho? Nuž, určite vo svojom prežívaní nie je sama.

Odpadkový kôš pred a počas pandémie:

Oblečenie pred a počas pandémie:

Vstávanie pred a počas pandémie:

Míňanie peňazí pred a počas pandémie:

Plány na večer pred a počas pandémie:

Cvičenie pred a počas pandémie:

Plány na víkend pred a počas pandémie:

Vnímanie „lietadlovej stravy“ pred a počas pandémie:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.