Či už ste fanúšikom spoločnosti McDonald’s, alebo sa jej vyhýbate, nemožno poprieť, že jednotlivé reštaurácie reťazca mali v 80. a 90. rokoch štýl a energiu, ktorá sa teraz úplne zmenila a ktorá bola svojim spôsobom jedinečná. Zmenila sa ich ponuka aj typický interiér. Či k lepšiemu, alebo horšiemu, to už musíte posúdiť vy.

Máme preto pre vás pripravenú vlnu nostalgie, ktorú vám zabezpečia fotografie z jednotlivých Mcdonald’s spred niekoľkých desiatkov rokov. A že sa to tam výrazne zmenilo, o tom niet pochýb. Ich interiér bol skutočne jedinečný a žiadna iná reštaurácia nemala rovnaký. Každý skrátka vedel, že sedí v McDonald’s. Nuž, v priebehu rokov sa mnoho veci mení a aj interiér tohto reťazca sa zmodernizoval. Už ani jedlo a produkty, ktoré ste si odtiaľ odnášali už nie sú rovnaké.

Za tú dobu sa však nezmenil len interiér, ale aj exteriér či jedlá. Napríklad také hranolky chutili v 90. rokoch inak ako chutia dnes. Stačilo len zmeniť olej, v ktorom sa vyprážajú. Pravdou však je, že roky plynú a ani známy reťazec si nemôže dovoliť zastať niekde v minulosti. Zaspomínať si však môžete spolu s nami prostredníctvom nasledujúcich fotografií.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.