Hoci je na svete takmer 8 miliárd ľudí a každý je jedinečný a tým aj iný, tak stále existujú niektoré charakteristické črty správania, ktoré si osvojili všetky národy i kultúry naprieč planétou, bez ohľadu na akékoľvek vlastnosti, zvyky či tradície. Všetci túžime byť milovaní a robiť pre svojich milovaných krásne skutky, rovnako ako všetci sa chceme mať dobre. To, ako to v dnešnom svete chodí dokonale vystihol ilustrátor, ktorý svoj pohľad na moderný svet preniesol do kresieb. A verte, že sa s tým stotožní väčšina z vás, ak nie všetci.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.