Ako vyzerá pravá zima? Tak, že už pri samotnom pohľade na fotografiu vás zamrazí. Najme tie najsevernejšie krajiny tohto sveta poznajú zimu akú si ľudia v južných krajinách ani nevedia predstaviť. Nuž a aby aj tí, ktorí nepoznajú ani sneh či mínusové počasie videli ako to v extrémnych podmienkach vyzerá, tak ľudia z rôznych kútov sveta zdieľali mrazivé fotografie. Spoločné majú jedno a to, že všetky sú vytvorené v extrémnych mrazoch, kde je jednoznačným pánom matka príroda.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

  1. Určite áno taká práva treskúca zima je nádherná škoda že to už na Slovensku nezažívame a tieto nové generácie detí po roku 2000 už ani nevedia čo je to super sankovačka lyžovačka guľovačka a aj s pohľadu prírody si zem tak neoddýchne a škodcovia tak nevymrznú je to iba naša chýba že sa planéta otepľuje môžeme si za to sami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.