90. roky si mladšia generácia nepamätá, no napriek tomu pozná drvivú väčšinu mien, ktoré vám dnes ukážeme. V minulom storočí sa tieto známe ženy usmievali z časopisov, hrali v hitových reklamách či hudobných klipoch. Helena Christensen, Kate Moss, Stephanie Seymour či Elle Macpherson, toto sú len niektoré mená, ktoré sa v tom čase stali skutočnými legendami a ikonami krásy. Čas letí, no tieto supermodelky 90. rokov stále vyzerajú nádherne, ak nie ešte lepšie. Hviezda niektorých však žiari dodnes.

Stephanie Seymour

Helena Christensen

Tyra Banks

Christy Turlington

Naomi Campbell

Linda Evangelista

Kate Moss

Cindy Crawford

Elle Macpherson

Heidi Klum

Claudia Schiffer

Eva Herzigova

Karen Mulder

Shalom Harlow

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.