Vyzerať dobre na fotografii je pre niektorých ľudí doslova umením. Žena menom Bonnie Rodríguez Krzywicki veľmi dobre pozná tento problém, teda poznala. Rozhodla sa, že bude ukazovať ako sa dá vyzerať dobre na zábere aj napriek tomu, že nie ste modelky.

Musíte len poznať správne uhly, ktoré sú pre konečný výsledok rozhodujúce. A Bonnie je tu na to, aby vám ukázala ako na to. Snaží sa zdieľať obsah, vďaka ktorému si môžete zamilovať svoje vlastné fotografie aj v prípade, že ste ich doteraz nenávideli. Tak poďme si teda ukázať niekoľko jej rád.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.