Dnes sa už každý snaží mať na Instagrame dokonalé fotografie. Ak vás však fotografujú profesionáli, tak o skvelé zábery máte vždy postarané. Kai Böttcher je jedným z nich a rozhodol sa ukázať zákulisie tvorby fotografií. 

Je to veľmi šikovný fotograf, ktorého zmysel pre detail je na veľmi vysokej úrovni, čo v konečnom výsledku znamená extrémne vydarené zábery. Kai navyše ukazuje, že nie je vždy potrebné fotografovať sa v tom najkrajšom prostredí, ale postačuje aj bežný priestor, ak viete ako to všetko pripraviť.

Chcete vidieť zákulisné fotografie jeho tvorby a aj výsledok? Poďme nato.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.