AC / DC
Wikimedia

Hudba známej hard-rockovej kapely AC/DC ich dostala pred súd viackrát.  Známy je prípad sériového vraha Richarda Ramireza, ktorý vypovedal, že k vražde ho inšpirovala pieseň „Night Prowler“  na albume “ Highway to Hell“ . Skupinu žaloval aj advokát David Oates pretože sa domnieval, že na albume sa nachádzajú „skryté odkazy“, ktoré sa verejnosti odhalia ak si prehráte album odzadu.

Malo ísť o správy, ktoré mali čo dočinenia s peklom ako napríklad “ Ja som zákon“, “ Moje meno je Lucifer“ alebo “ Ona patrí do pekla“ . Gitarista Angus Young na obvinenia odpovedal vcelku nadnesene:  :

“ Nemusíte si púšťat album odzadu, my sme tam nijaké správy neskryli . Veď sme nazvali album Highway to Hell (diaľnica do pekla) tá správa je priamo pred vami v názve“

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.