Celebrity majú bohatstvo a úspechy, ktoré im dovoľujú žiť úplne iný život ako „bežným ľuďom“. Veľa z nich však začínalo z ničoho alebo pochádzajú z relatívne skromných podmienok, a tak si mnohí razili cestu k úspechu veľmi tvrdo. Veľa hviezd ešte pred svojou slávou bývalo v predmestských rodinných domoch alebo v mestských apartmánoch, no niektorí dokonca bývali v dodávkach alebo s priateľmi. Ukážeme vám teraz niekoľko svetových celebrít a ich domy predtým ako sa stali slávnymi v porovnaní s tými, kde bývajú teraz.

Eminem

Selena Gomez

Beyonce

Rihanna

Chris Pratt

Michael Jackson

John Travolta

Arnold Schwarzenegger

Ariana Grande

Angelina Jolie

Jimmy Fallon

Lebron James

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.