Od samotného počiatku zeme až dodnes chodilo po tejto planéte už približne 117 miliárd ľudí. Vzhľadom na tak veľký počet ľudí je veľmi pravdepodobné, že narazíte na tvár niekoho, kto sa zas veľmi podobá na človeka, ktorého možno poznáte. Nuž a podobnosť niektorých ľudí s dávnymi predkami, ktorí žili v minulosti je naozaj obrovská. Toto sú fotografie, ktoré vás prinútia rozmýšľať o tom, či stroj času predsa len neexistuje. 

Michael Jackson

Nicolas Cage

Sylvester Stallone

Keanu Reeves

Brad Pitt

Alec Baldwin

Robin Williams

Rupert Grint

Tom Hiddleston

Johnny Depp

Peter Dinklage

Steve Martin

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

  1. Zdravím, ja som našla tiež podobnosť herca Édgara Ramíreza a vedca Ivan Petrovič Pavlov. Jedna fotografia ako sedí na stoličke ma zaujala aj v inom vašom článku, kde o ňom píšete v časti #1112, a tam sa mi veľmi podobá na spomínaného herca 😀

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.