Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o možnej novej forme liečby depresie pomocou elektromagnetických polí, o tom prečo v niektorých švédskych nemocniciach prestali používať chlorochín pri liečbe Covid-19, alebo aká bola reakcia v Moskve na odstránenie pražskej sochy sovietskeho generála.

 

 

SAINT by mohlo byť riešenie pre 30% ľudí s klinickou depresiou, na ktorých nezaberá liečba. V prvotných štúdiach nebol objavený žiadny závažnejší vedľajší účinok. 60% liečených ľudí bolo ešte po mesiaci v remisii.

 

 

 

Nemocnice v švédskom regióne Västra Götaland prestali kvôli negatívnym účinkom podávať pacientom pri liečbe antimalariká. Pacienti sa sťažovali na silné kŕče, bolesti hlavy a zhoršenie zraku.

 

 

Spoločnosť zverejnila 44 stranovú správu, v ktorej opisujú taktiky a metódy piatich individuálnych skupín s prepojením na čínsku vládu. Tvrdia, že sa hackeri zamerali hlavne na zariadenia s Linuxom a Androidom a získali tak duševné vlastníctvo v hodnote niekoľkých miliárd dolárov.

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.