Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o reakcii Ruska na americké protesty, o úspešnej francúzskej protiteroristickej misii , alebo o nemeckej snahe podporiť predaj elektrických áút.

 

 

Ruské ministerstvo zahraničných vecí odsudzuje jednanie americkej polície pri protestoch súviciacich so smrťou Georga Floyda. Odsudzuje hlavne použitie slzného plynu, agresivitu polície a hlavne poukazuje na množstvo zranených novinárov z celého sveta.

 

Francúzsky minister obrany Florence Parly vyhlásil, že v Mali zabili Droukdela a jeho úzky kruh ľudí. Francúzskym jednotkám sa podarilo v rámci tejto misie uväzniť aj jedného z vrcholových veliteľov Islamského štátu.

 

V rámci nemeckého plánu na obnovu ekonomiky v hodnote 130 miliárd euro chcú podporiť dopyt po elektrických autách. Zvýšením počtu nabíjacích staníc chcú zjednodušiť život pre vlastníkov elektrických áut.

 

 

Podľa 3 štúdii majú ľudia s narcistickými osobnosťami tendenciu častejšie voliť, kontaktovať politikov, zúčastňovať sa demonštrácii, alebo prispievať na rôzne zbierky.

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.