Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o tom koho viní Bill Gates za šírenie COVID-19 v USA, o novom gene, ktorý môže pomôcť pri liečbe Alzheimerovej choroby, alebo o tom či je možné aby sa COVID prenášal na deti počas tehotenstva.

 

 

Miliardár Bill Gates sa vyjadril, že sociálne siete výrazne prispievajú k šíreniu bláznivých nápadov. Týmito bláznivými nápadmi myslí šírenie dezinformácií, ktoré napríklad vyzýva ľudí aby nenosili masky alebo neverili vakcínam.

 

 

Gén objavili vedci na univerzite Kráľovnej Mary v Londýne. Vedci si myslia, že objavenie tohto génu môže prispieť k zlepšeniu liečby Alzheimerovej choroby. Profesor Nižetić vysvetľuje, že pomocou tohto génu by mohli zistiť, ktorí ľudia sú na chorobu náchylnejší a podniknúť potrebné kroky k potlačeniu choroby.

 

 

Štúdia bola zameraná na preskúmanie uskutočniteľnosti práce z domova v USA.  Štúdia ďalej zistila, že práce, ktoré je možné vykonávať z domu sú zvyčajne lepšie zaplatené.

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.