Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o pozitívach narcistických zamestnancov, o úspešnej operácii, ktorú doktori uskutočnili zo vzdialenosti 15 kilometrov, alebo o pláne prezidentského kandidáta USA zameraného na boj proti klimatickej kríze a na obnovu ekonomiky.

 

 

V psychologickej literatúre sa často považuje narcizmus ako negatívna vlastnosť, kedy človek využíva ostatných a považuje sa za lepšieho. Nová štúdia ale poukazuje na pozitíva narcizmu, napríklad v pracovnom prostredí. Narcizmus je spojený s proaktívnym správaním a vyššou energiou v práci. Vedci si myslia, že narcistickí zamestnanci majú silnú motiváciu ukázať svoj vnútorný potenciál a dokázať, že svoju prácu robia lepšie ako ostatní.

 

 

 

 

Plán je vypracovaný na 4 roky a zameriava sa hlavne na používanie obnoviteľnej energie pri doprave, v stavebníctve a energetike. Hlavným cieľom plánu je zlepšiť infraštruktúru a zároveň znížiť využívanie fosílnych palív.

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.