Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete novej metóde diagnostikovania mentálneho zdravia človeka, o tom ako ľudia reagujú na bradu pri obchodníkoch, alebo o novej metóde, pomocou ktorej je možné zabíjať koronavírus.

 

 

Dáta získané počas tohto experimentu sa analyzovali pomocou konvolučnej neurónovej siete, ktorá je schopná spájať metriky pohybu očí s výsledkami tradičných opatrení duševnej pohody, úzkosti a nádeje. Tento proces dokázal v porovnaní s tradičnými opatreniami presne posúdiť psychickú pohodu, úzkosť a nádej účastníka s presnosťou na 90%.

Psy trénované pomocou averzívnych podnetov, ktoré zahŕňajú tresty za nesprávne správanie, vykazujú podľa štúdie dôkazy vyššej úrovne stresu v porovnaní so psami trénovanými metódami založenými na odmeňovaní.

Brada by mohla byť jedným z faktorov, ktorý sa používa pri hodnotení vedomostí a dôveryhodnosti pracovníkov predaja alebo servisu, s ktorými komunikujete.

 

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.