Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o tom za koľko sa predáva prvý 3D tlačený dom v USA, o možnom posune virtuálnej reality v hernom priemysle, alebo o tom aké má učenie hudby v mladosti účinok na mozog.

 

 

SQ4D uviedol na trh prvý 3D tlačený domov v Spojených štátoch. Táto rezidenčná nehnuteľnosť vytlačená na mieste pomocou systému autonómneho robotického staviteľstva SQ4D (ARCS) je prvým komerčným 3D tlačeným domom, ktorý získal osvedčenie a je uvedený ako nová výstavba za 299 999 dolárov.

 

 

 

 

V úprimnom rozhovore pre novozélandské noviny 1 News sa spoluzakladateľ spoločnosti Valve Gabe Newell hovoril o svojej budúcej vízii rozhraní mozgu a počítača (BCI) a o tom, ako je táto technológia nastavená tak, aby zmenila všetko, čo žijeme (a hráme) ) dnes. Zvonku sa zdá, že spoločnosť Valve robí detské kroky, avšak Newell tvrdí, že výskum prebieha oveľa rýchlejšie, ako sa očakávalo. Newell sa vyjadril, že prvé testovanie prebehne v roku 2022.

 

Tvorba hudby je jedným z najlepších spôsobov, ako stimulovať mladú myseľ. Aj keď deti upadnú do úzkostných dospievajúcich rokov, zanechajú hodiny hudby, kognitívni neurológovia tvrdia, že skoré pestovanie hudobných schopností má celoživotné výhody. Prehrávanie hudby môže deťom pomôcť lepšie čítať, ukladať spomienky a vyslovovať rôzne jazyky.

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.