Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o novo objavených zdravotných benefitoch hrozna, o obrovskom podvode s vakcínami, alebo o tom aký pokus sa plánuje v najbližších týždňoch na Marse.

 

 

Všeobecný nedostatok energie môže byť napríklad spôsobený ľubovoľným počtom vonkajších vplyvov alebo vnútorných faktorov a môže vysvetľovať zvýšené príznaky na jednej strane a viesť k zvýšenej spotrebe energetického nápoja na druhej strane v boji proti základnej únave. Autori poznamenávajú, že zložky energetických nápojov môžu zhoršiť existujúce príznaky úzkosti, depresie a stresu.

 

Hrozno je skvelým zdrojom výživných látok, ktoré udržujú vnútro tela človeka zdravé a silné. Nová štúdia zistila, že môžu robiť to isté aj pre pokožku človeka. Vedci z Alabamskej univerzity v Birminghame zistili, že ovocie môže chrániť pokožku pred poškodením ultrafialovým svetlom.

Čína zatkla vodcu mnohomiliónového podvodu, ktorý predával soľný roztok a minerálnu vodu ako vakcíny Covid-19. Muž označený pod menom Kong, skúmal obaly skutočných vakcín predtým, ako vyrobil viac ako 58 000 vlastných zmesí. Množstvo vakcín bolo prepašovaných do zámoria, nie je však známe kam smerovali.

 

 

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.