Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o tom ako teroristickú organizáciu ISIS potešila vražda iránskeho generála, o tom s akými problémami sa stretávajú študenti, ktorý sa dostali ako prvý v rodine na univerzitu, alebo ako facebook necháva bežať reklamy, ktoré spochybňujú očkovanie.

 

 

Vedci z univerzity v Brémach v experimente pomocou nano častíc medi a imunoterapie dokázali nenávratne zlikvidovať rakovinu v tele myší. Po ďalších experimentoch sa zistilo, že sa rakovina vráti pri použití nanočastíc bez imunoterapie.

 

 

Veliteľ protivzdušnej jednotky Hajizadeh mal údajne na rozhodnutie 10 sekúnd. Neskôr sa vyjadril, že keď sa dozvedel o pádu lietadla prial si aby zomrel za svoju chybu.

 

 

Akcie Tesly sa po 52 týždňovom prepade zdvihli o viac ako 160%. Tento úspech najhodnotnejšej automobilky v USA s prehľadom prekonalo dovtedajší rekord automobilky Ford v hodnote $76,1 miliardy z roku 1999.

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.