Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o zákaze jednorázových plastov v Číne, o suchu, ktoré zasiahlo Juhoafrickú republiku, alebo o pocitoch žien 5 rokov po interupcii.

 

 

Domy a bydliská spôsobujú vo Walese 9% celkových emisií skleníkových plynov. Nové domy budú v tejto krajine od roku 2025 produkovať minimálne o 80%emisií CO2.

 

 

Čína pripravuje obmedzenia a zákazy, ktoré povedú k zníženiu jedného z najväčších problémov tohoto štátu. Zatiaľ sa zákon chystá do roku 2025 úplne zakázať predaj a používanie jednorázových plastových slamiek a sáčkov.

 

 

Na svete je momentálne 2153 známych miliardárov. Extrémne bohatstvo týchto ľudí odsudzuje mnoho expertov ako znak zlyhávajúceho ekonomického systému.

 

Štúdia univerzity v San Franciscu preukázala, že 95% žien si myslí, že interupcia bola pre ne správnym rozhodnutím. Podľa zúčastnených vedcov toto zistenie odhaľuje mýtus, že väčšina, žien emočne trpí kvôli tomuto rozhodnutiu.

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.