Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o protidrogovom agentovi USA, ktorý bol obžalovaný za spoluprácu s kartelom, o umelo vytvorenej baktérii, ktorá pomôže ochrániť kolónie včiel, alebo o 62-ročnom mužovi, ktorý prekonal rekord v držaní pozície plank.

 

 

Žurnalista žijúci v Kuala Lumpur poukázal na prebiehajúce práce na území kde sa nachádza škôlka. Podľa jeho slov škôlku vysadil 84-ročný James Kingham. Tento muž venoval svoj život zbieraniu vzácnych a ohrozených druhov stromov dažďového pralesa aby mohol túto škôlku vybudovať. Potom ako sa mu nepodarilo obnoviť prenájom plochy predal štát pozemok firme, ktorá pomocou buldozérov ničí všetko v okolí.

 

 

V minulosti významenaný agent bol známy tým, že jazdil v luxusných autách bol zatknutý, kvôli podozreniu zo spolupráce s kolumbíjskym drogovým kartelom, proti ktorému mal za úlohu bojovať. 46-ročný Jose Irrizary a jeho manželka boli zatknutý v ich sídle v Portoriku.

 

 

15. februára vydržal George Hood v pozícií plank 8 hodín 15 minút a 15 sekúnd. Vyjadril sa, že počas prípravy na rekord strávil v planku približne 2100 hodín.

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.