Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o novej náhrade pre kožené výrobky, o ďalšej poprave v Saudskej Arábii, alebo o novej štúdii ohľadom obsedantno-kompulzívnej poruche.

 

 

Adrián López Velarde a Marte Cázarez sú dvaja podnikatelia, ktorí objavili novú techniku, vďaka ktorej dokážu vyrábať tkaninu z kaktusov. Tento materiál je na dotyk veľmi podobný ako koža. Cena je približne rovnaká ako za pravú kožu. Zatiaľ vyrábajú produkty ako poťahy do auta, tašky, topánky a rôzne doplnky.

 

 

Chyžná z Indonézie pracujúca v Saudskej Arábii bola popravená bez oboznámenia indonézskej vlády. Za posledné 3 roky je to už 4. prípad popravy indonézskeho migranta v Saudskej Arábii.

 

 

Miestna cirkev sa spojila s neziskovou organizáciou RIP Medical Debt, organizácia zameraná na vyhladzovanie dlhov v niekoľkých amerických štátoch. Domácnosti dostanú žltú obálku s oznámením o vyrovnaní dlhu.

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.