To, že je Čína stále väčším globálnym hráčom značí aj úspech jej e-commerce jednotky, obchodu AliExpress. Ten má svojich fanúšikov aj na Slovensku keďže ide o obchod, kde nakúpite naozaj lacné produkty .  Od nabíjačiek a príslušenstva k mobilným telefónom po zaujímavé vychytávky do domácnosti alebo štýlové oblečenie. Proste obchod AliExpress má naozaj všetko.

Veľkou udalosťou vo svete online nakupovania je každoročný veľký výpredaj, ktorý má za následok miliónové návštevnosti obchodu z celého sveta. Len v roku 2019 im tento výpredaj zarobil v hrubom viac ako 38 miliárd dolárov. Čo je naozaj neskutočné číslo . Tento rok AliExpress svoju tradíciu zopakoval a od 11.11 do 13.11 viete nakúpiť užitočné alebo menej užitočné darčeky pre seba alebo svojich blízkych. Nenechajte si ujsť túto príležitosť, nižšie vám ponúkame zopár tipov, čo nakúpiť výhodne.

Ochranne rúška na tvár

ochranné rúško

Ochranne rúška na tvár sa stali asi najväčším skokanom roka v online nakupovaní. A faktom je, že si ich ešte nejakú dobu budeme musieť nechať na tvári. Prečo teda neušetriť a nekúpiť ich naozaj lacno? AliExpress ponúka naozaj pestrú škálu rúšok od zábavných po dizajnové až po naozaj vysokokvalitné respirátory. Stačí si vybrať .

Oblečenie

oblečenie

Niektoré kúsky oblečenia  sú v zľave až 70% ide napríklad o legíny, zimné bundy či dokonca roztomilé oblečenia pre deti.

Darčeky na Vianoce a dekorácie

Ak ešte nemáte nakúpene všetky darčeky tak AliExpress je voľba číslo 1. Kúpite tu všetko a pre všetkých od vianočných púzdier na mobil po pekné dekorácie do domácnosti, ktoré vám tohtoročné Vianoce trochu viac spríjemnia.  Vianočné ponožky sú vždy dobrý nápad pod stromček.

Elektronika

Čína to mysli v technologickom odvetví naozaj vážne. O čom svedčí nielen úspech Xiaomi ale aj mnoho iných menších značiek ktoré sa kvalitou stále viac dorovnávajú západu a stoja niekoľkonásobne menej. Fitness hodinky, bluetooth reproduktory, teplomery, rôzne gadgety či stojany na mobil . AliExpress to má všetko.

Hračky

Ak máte v rodine najmenších viete využiť tohtoročný veľký výpredaj aj pre nich. Obchod ponúka veľké množstvo rôznych hračiek pre rôzne vekové kategórie.  Nájdete tu klasické ale aj edukatívne či technologicky náročnejšie hračky pre tých najstarších (áno dokonca máme na mysli aj dospelých)

Veci pre domácich miláčikov

Aby sa nezabudlo aj na tých najvernejších spoločínkov človeka. Na AliExpresse nájdete pre psov, mačky, škrečky či rybičky vychytávky od výmyslu sveta.  Mnoho z produktov na Slovensku proste nekúpite ale u tohto predajcu to kúpite ešte aj v  70% zľave. Doprajte aj štvornohým obyvateľom vašej domácnosti pekné Vianoce!

Tak, čo využijete tohtoročný globálny výpredaj aj vy alebo nakupovanie zo zahraničia nie je vaša parketa? Podeľte sa o vaše tipy v diskusií.

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.