Ako vačšina psov Luca – Alijašský malamut sa vyžíval v ničení každého plyšáka, ktorý mu prišiel do cesty. Až pokým jej majiteľ Karissa  Lerch nedoniesla jedného plyšáka, ktorý sa stal pre Lucu výnimočným.

huska

Karissa si dlho psíka nemohla dovoliť a tak si držala jedného veľmi podobného až pokým si toho skutočného mohla naozaj dovoliť.

 

1

Po viacerých zničených hračkách, ktoré Karissa dala svojmu miláčikovi sa rozhodla pre posledný experiment. Dala jej svojho plyšového Huskyho, ktorý sa veľmi podobá na jej skutočného psa.

2

 

Efekt, ktorý sa dostavil bol úžasný . Luca psíka nijak nepoškodila, začala s k nemu správať ochranársky a začali spolu tráviť mnoho času. A aj po 18 mesiacoch sú nerozlučná dvojka.

4

O príbeh sa podelila Karrisa na stránkach reddit a imgur.com

 

Zdroj fotografií: Lerchasaurus

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.