Nemka Josi Maria bola mladou ženou, ktorá zvádzala svoj veľký boj. Bola totiž anorektičkou a nesnažila sa to skryť, ale bojovala s tým verejne, keďže svoj život zdieľala aj na Instagrame. No bohužiaľ osud to chcel tak, že Josi sa už nedožije svojich 25. narodenín. Odišla na dovolenku, odkiaľ sa už nevrátila. 

Jej srdce to nevydržalo a kvôli zdravotnému stavu zlyhalo. Zomrela v Gran Canarii, pričom zaspala v náručí priateľa a už nikdy sa nezobudila. Josi zdieľala svoj boj s ľuďmi na internete preto, aby varovala ostatných pred nebezpečenstvom choroby. V jednom príspevku napísala: „Nie, túto fotografiu som neurobila preto, že som hrdá na svoj výzor. A nie, nezdieľam ju preto, aby som motivovala ostatných k tomu, aby vyzerali ako ja. Tento príspevok som pridala preto, lebo som na dobrej ceste a chcem, aby ste sa ku mne pridali.“ 

Ďalej písala, že sa chce podeliť o svoj boj a ukázať tak, že nie je dôvod skrývať svoje choroby nech už sú akékoľvek. „Chcem všetkým, ktorí o sebe pochybujú, odkázať, že ste všetci úžasní a neskúšajte sa meniť. Choďte za svojimi snami, bojujte a na konci príde odmena,“ písala žena. Po jej smrti napísala Josina matka, že Josi bola anjelom na zemi a boli na ňu hrdí za to, ako cieľavedomo bojuje. Bohužiaľ svoj boj prehrala.

 

Zdroj

Foto: Instagram

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.