Fantázii a móde sa dnes už žiadne medze nekladú. A aj preto existuje stále viac šikovných ľudí, ktorí dokážu vo svete módy preraziť a nemusia byť ani módni návrhári. Kyle Vey a Shireen Nadir sú podobné prípady. Milujú vlákna a bavlny a vytvárajú z nich skutočne unikátne výtvory.

Kyle je inžinier a študent MBA, zatiaľ čo ja Shireen je fotografka, učiteľka bojových umení a umelkyňa pracujúca s priadzou, farbami, keramikou a šperkami. „Naše spoločné práce začínajú fotografiou. Zvolená fotografia sa stáva inšpiráciou pre gradientnú priadzu (ombré), ktorú vyvíjam tak, aby dokonale ladila s pôvodným obrazom,“ povedala fotografka. Kyle následne prevezme priadzu a navrhne nositeľný, štruktúrovaný kus. Práve jeho jedinečné oko a nápady pre zrealizovanie nápadu ho odlišuje od iných.

Výsledkom sú ohromujúce diela a vydarené kúsky módneho priemyslu, ktoré kombinujú obe vízie dvoch šikovných ľudí. Posúďte sami:

Zdroj

Foto: boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.