Federico Babina žije a pracuje v Barcelone, ale pochádza z Talianska. Pôsobí ako architekt a grafický dizajnér. Keďže je veľmi vynaliezavý a aktívny, pracuje na rozmanitých projektoch. Aktuálne sa snaží každý deň objaviť nový spôsob pozorovania sveta. A ako to vyzerá z jeho pohľadu už uvidíte na sérii zvanej Archist a Classic Archist. 

„Prepracoval som diela slávnych maliarov na budovy, prakticky som rekonštruoval a reinterpretoval ich umelecký jazyk do toho môjho,“ povedal Federico o svojej tvorbe. A ako by mohli vyzerať budovy inšpirované dielami tých najznámejších umelcov si už môžete pozrieť nižšie a prípadne aj zhodnotiť ako sa vám páčia. 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.