Už zajtra, teda 26. mája bude na oblohe viditeľný netradičný červeno-oranžový mesiac. Lunárni fotografi budú v strehu a budú zápasiť o čo najlepší záber, zatiaľ čo astrologička verí, že mesiac bude mať tiež neočakávané následky na správanie sa ľudí po celom svete.

Odborníčka na astrológiu tvrdí, že v ľuďoch to vyvolá ich bláznivú stránku. Jedna skupina ľudí si myslí, že Mesiac nemôže mať žiadne účinky na správanie sa ľudí a tá druhá si zas myslí, že skutočne dokáže zmeniť správanie ľudí. Ak patríte k druhej skupine, tak by ste sa možno mali vyhnúť ľuďom v znamení leva, barana či strelca. Podľa astrologičky budú práve ľudia týchto znamení najviac ovplyvnení, no aj ďalší pocítia účinky.

Astrologička Rose Smith uviedla, že vo vzduchu bude cítiť napätie. „Splny obyčajne vyvolávajú u ľudí zmenené reakcie, najmä tie divokejšie. Aj teraz môžeme očakávať, že ľudia budú robiť šialenejšie veci ako zvyčajne, čo sa dá pripísať zadržiavaniu emočného napätia. Ľudia by sa mali snažiť uvoľniť toto napätie vhodným a pokojným spôsobom,“ nechala sa počuť astrologička. Rose ďalej povedala, že by bolo dobre, aby sa ľudia zbavili toxických vzťahov.

Podľa nej sa zajtra rozpadnú mnohé vzťahy a ovplyvnení mesiacom budú do istej miery všetci, no najviac ľudia spomínaných znamení. „Na druhej strane ľudia znamení ako rak, ryby či škorpión vyzerajú šťastne a do ich životov príde viac rovnováhy,“ dodala Rose.

Zdroj

Foto: Pixabay

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.