Pre väčšinu ľudí sú autobusy len dopravným prostriedkom nevyhnutným na ich každodenné dochádzanie do práce. Avšak predstavitelia sveta reklamy vidia autobus ako perfektné pohyblivé plátno pre tie najkreatívnejšie a najlepšie reklamy. V digitálnom svete poháňanom konkurenciou sa šikovné agentúry stále obracajú na tradičnú reklamu vo vonkajšom prostredí, ktorá upúta pozornosť ľudí.

Vedia čo robia a robia to viac ako dobre. Pozrite si zoznam tých najoriginálnejších autobusov pokrytých reklamami, ktoré jazdia alebo jazdili v rôznych kútoch sveta. A vedzte, že sa je na čo pozerať.

Autobus v Kodani:

Stranger Things:

National Geographic:

Trochu na zábavnú nôtu:

Reklama na King Kong film:

Aladdin:

Kanadská asociácia upozorňujúca na rakovinu hrubého čreva a konečníka:

Havária:

Toto vytvorili žiaci umeleckej univerzity Bournemouth:

Perth – „Príďte do zoo skôr ako zoo príde k vám“:

Medzinárodná organizácia pre migráciu:

Opäť niečo z kodaňskej zoo:

Toto nepotrebuje komentár:

Nový Zéland:

Skvelo načasovaná fotografia:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.