Úvod Autori Príspevky od Adam Heindrichovsky

Adam Heindrichovsky

Avatar
1234 PRÍSPEVKOV 0 KOMENTÁRE
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1216: koľkokrát za jeden deň...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľkokrát za jeden deň si odomkne priemerný človek svoj telefón a tiež aj to, o koľko IQ stúpla priemerná inteligencia od roku 1950.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1215: koľko ľudí v Južnej...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko ľudí v Južnej Afrike je HIV pozitívnych a tiež aj to, na liečbu, ktorých chorôb sa používala marihuana v USA v roku 1850.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám novú sériu zaujímavých fotiek zo života v minulosti. Uvidíte napríklad významné osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes uvidíte triedenie masla v železničných chladiarňach, Sochu slobody ako dorazila do New Yorku a tiež aj, prezidenta Tedda Roosevelta a Johna Muira nad Yosemitským údolím.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1214: koľko kalórií dokáže spáliť...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, koľko kalórií dokáže spáliť počas hodinového horúceho kúpeľa a tiež aj to, koľkokrát bola silnejšia najväčšia jadrová bomba oproti Hirošime a Nagasaki.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1213: ktorá krajina sa zaraďuje...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá krajina sa zaraďuje medzi krajiny s najvyššou spotrebou marihuany na svete a tiež aj to, koľkokrát majú ženy väčšiu pravdepodobnosť, že budú trpieť ťažkou depresiou.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám novú sériu zaujímavých fotiek zo života v minulosti. Uvidíte napríklad významné osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes uvidíte prvú a jedinú existujúcu fotografiu Černobyľu z rána po jadrovej havárií, Rosu Parks ako sedí v prednej časti autobusu po skončení rasovej segregácie a tiež aj amerických tínedžerov ako čítajú komiksy pred trafikou.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1212: ktorá droga bola pôvodne...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá droga bola pôvodne predávaná ako liek proti kašľu a tiež aj to, v ktorých krajinách sa nenachádzajú vôbec žiadne komáre.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1211: koľko vyhľadávaní sa vykoná...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, koľko vyhľadávaní sa vykoná na Googli každú minútu a tiež aj to, čo môže zlepšiť vašu pamäť znížením hladín stresového hormónu kortizolu.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám novú sériu zaujímavých fotiek zo života v minulosti. Uvidíte napríklad významné osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes uvidíte Holanďanov v ich tradičných nohaviciach, chlapca, ktorý sa hral v blízkosti Berlínskeho múru a tiež aj fotografiu ľadovca zhotovenú jeden deň po potopení Titanicu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1210: kto ako prvý navrhol...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kto ako prvý navrhol kontaktné šošovky a tiež aj to, koľko percent strelných zbraní v Mexiku je pašovaných z USA.