Adam

Avatar
892 PRÍSPEVKOV 0 KOMENTÁRE
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #949: ktorý štát je najväčším...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorý štát je najväčším vývozcom spermií na svete a tiež aj to, čo vyrábali ženy v starovekom Grécku z chleba.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #948: ktoré mesto je jedno...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré mesto je jedno z najhorších miest pre šoférov a tiež aj to, koľko myšlienok približne má bežný človek za jeden deň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #947: čo môže mať rovnaký...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo môže mať rovnaký účinok na zníženie stresu ako objatie a tiež aj to, čo bolo jedným z hlavných faktorov prispievajúcich k zmene podnebia pred 150 miliónmi rokov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #946: pri kom sa ženy...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, pri kom sa ženy vyspia lepšie ako pri svojich partneroch a tiež aj to, koľko ľudí ročne zomrie v Nemecku počas masturbácie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #945: za akú dobu dokáže...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, za akú dobu dokáže ľudský mozog rozpoznať známu hudbu a tiež aj to, čo môže spôsobiť u mužov nekontrolovateľnú ejakuláciu 20-30 krát denne.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #944: koľko ľudí počúva hudbu,...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko ľudí počúva hudbu, aby unikli pred všetkými negatívnymi vecami v živote a tiež aj to, prečo sú školské autobusy práve žltej farby.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #943: čo vám dokáže pomôcť...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo vám dokáže pomôcť lepšie sa vyspať a tiež aj to, koľko spermií produkujú mužské semenníky pri každom údere srdca.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #942: akú hodnotu má ruka...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akú hodnotu má ruka a noha v Spojených štátoch a tiež aj to, čo sa môže stať samičkám fretiek, ak nemajú dostatok sexu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #941: ktoré 6 univerzálne emócie...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré 6 univerzálne emócie prejavuje každý človek a tiež aj to, aké mechanizmy spúšťa v ľudskom tele čokoláda.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #940: čo v skutočnosti počujeme,...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo v skutočnosti počujeme, ak máme pri uchu mušľu a tiež aj to, čo sa stane s vaším mechanizmom smädu, ak ste dehydrovaný.