Adam

Avatar
813 PRÍSPEVKOV 0 KOMENTÁRE
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #870: aká farba diamantu je...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aká farba diamantu je najzriedkavejšia a tiež aj to, ako sa volá porucha, pri ktorej má muž dva penisy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #869: ako často vybuchne na...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako často vybuchne na Islande sopka a tiež aj to, ako dlho dokáže letieť vo vzduchu bez pristátia vták dážďovník obyčajný.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #868: aké pomenovanie japonského hlavného...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, aké pomenovanie japonského hlavného mesta sa používalo v rokoch 1603 až 1868 a tiež aj to, koľko percent ľadovej kryhy je zvyčajne ponorených pod vodnou hladinou.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #867: ktoré plemeno koňa je...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré plemeno koňa je najmenšie plemeno na svete a tiež aj to, koľkokrát približne sa oholí muž za celý svoj život.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #866: koľko rôznych značiek vodky...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko rôznych značiek vodky sa vyrába v Rusku a tiež aj to, čo robil v mladosti bývalý americký prezident George W. Bush.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #865: koľko centimetrov môže merať...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko centimetrov môže merať jazyk žirafy a tiež aj to, ktoré jazero je najviac rádioaktívne znečisteným jazerom na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #864: ktorý rok mal 445...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý rok mal 445 dní a bol najdlhším rokom v dejinách ľudstva a tiež aj to, ako sa volá americká kozmická sonda, ktorá v júli 2016 doletela k planéte Jupiter.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #863: koľko cigariet sa približne...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko cigariet sa približne spotrebuje na celom svete za jeden rok a tiež aj to, koľko rokov sa už používa na našej planéte zlato ako platidlo.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #862: ako dlho dokáže prežiť...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako dlho dokáže prežiť tarantula bez jedla a tiež aj to, koľko percent svetových karikatúr a kreslených filmov vznikne v Japonsku.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #861: koľko metrov meral najdlhší...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko metrov meral najdlhší tandemový bicykel na svete a tiež aj to, koľko make-upu vlastní priemerná žena.