Adam

615 PRÍSPEVKOV 0 KOMENTÁRE
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #672: aká je šanca, že...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, aká je šanca, že na vás niekdy zaútočí žralok a tiež aj to, o koľko viac čuchových buniek majú vlci než ľudia.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #671: ktoré deti sú pravdepodobne...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete,ktoré deti sú pravdepodobne viac štedrejšie a tiež aj to, ako môžu medzi sebou niektoré ryby komunikovať.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #670: na ktorej univerzite vytvorili...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, na ktorej univerzite vytvorili v roku 1999 jadrový reaktor a tiež aj to, prečo sa ľudia cítia po plači lepšie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #669: čo sa môže stať...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo sa môže stať s vašim telom ak budete veľa premýšľať a tiež aj to, čo dokážu spraviť menštruačné kŕče v zriedkavých prípadoch.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #668: koľko percent lesov na...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent lesov na celej Zemi je zničených a tiež aj to, koľko kilogramov škodlivých chemikálií absorbuje priemerná žena za jeden rok z kozmetických výrobkov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #667: koľko percent života na...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent života na celej Zemi sa nachádza práve v oceánoch a tiež aj to, prečo sa ľudia často pohybujú počas telefonovania s niekým iným.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #666: ktorí herci boli navrhnutí...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorí herci boli navrhnutí hrať postavu Nea v Matrixe pred Keanu Reevesom a tiež aj to, koľko času priemerne premrhajú úplne zbytočne ľudia za jeden týždeň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #665: kedy je podľa FBI...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kedy je podľa FBI najpravdepodobnejšie, že budú vykonané bankové lúpeže a tiež aj to, koľko roztočov je priemerne v jednej posteli.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #664: koľko zubov majú približne...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko zubov majú približne slimáky a tiež aj to, koľko percent ľudí na svete má lícne jamky.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #663: ako často vyrobila spoločnosť...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete,ako často vyrobila spoločnosť Ford Motor počas druhej svetovej vojny lietadlo a tiež aj to, koľko mŕtvych tiel je na Mount Evereste a načo slúžia druhým horolezcom.