Adam

Avatar
703 PRÍSPEVKOV 0 KOMENTÁRE
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #760: kto tvoril prvú políciu...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kto tvoril prvú políciu v Austrálií a tiež aj to, čo sa môže vo vás zlepšiť, keď máte okolo seba sarkastického kamaráta.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #759: koľko Američanov verí, že...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko Američanov verí, že pristátie na Mesiaci v roku 1969 bol podvod a tiež aj to, aké krstné meno má Will Smith.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #758: koľko percent Američanov vie...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent Američanov vie jazdiť na aute s manuálnou prevodovkou a tiež aj to, o koľko rokov môže osamelosť skrátiť ľuďom ich životnosť.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #757: čo robia samce lamy,...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo robia samce lamy, aby sa počas párenia zbavili svojich konkurentov a tiež aj to, koľko litrov vody na deň dokážeme ušetriť, keď počas umývania zubov vypneme kohútik.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #756: ako vyzerali krokodíly 100...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako vyzerali krokodíly 100 miliónov rokov dozadu a tiež aj to, kedy dala spoločnosť Apple do predaja prvý iPhone.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #755: koľko Američanov v priemere...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko Američanov v priemere za jeden rok dostane infarkt pri pohlavnom styku a tiež aj to, koľko skladačiek Lega sa predá každú sekundu počas vianočnej sezóny.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #754: ktorá spoločnosť vyrobila najľahší...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete,ktorá spoločnosť vyrobila najľahší materiál na svete a tiež aj to, ako sa volá Rubikova kocka určená pre nevidiacich ľudí.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #753: čo je zakázané na...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo je zakázané na medzinárodnej vesmírnej stanici a tiež aj to, koľko paliva ušetria UPS kuriéri tým, že sa vyhýbajú odbočkám vľavo.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #752: v ktorom štáte je...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorom štáte je paradajka oficiálne zeleninou a tiež aj to, koľko Američanov nekonzumuje raňajky každý deň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #751: ako vnímajú pavúkov tí...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako vnímajú pavúkov tí ľudia, ktorí z nich majú strach a tiež aj to, ako sa môžte zbaviť pesničky, ktorá vám hrá dookola vo vašej hlave.