Adam

505 PRÍSPEVKOV 0 KOMENTÁRE

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #562: čo robí vlajku Jamajky...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo robí vlajku Jamajky výnimočnou a tiež aj to, čo nezvyčajné vlastní kráľovná Alžbeta II.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #561: čo si myslel Aristoteles...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo si myslel Aristoteles o rastlinách a tiež aj to,  kde je protizákonné opiť rybičky s alkoholom.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #560: koľko žien je úplne...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko žien je úplne a úprimne spokojných po sexe so svojím priateľom a tiež aj to, ktoré jedlo je najčastejšie pridávané na Instagram.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #559: ako zneje celé meno...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako zneje celé meno slávnej mladej speváčky Billie Eilish a tiež aj to, koľko rokov dozadu mohlo avokádo zaniknúť.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #558: koľko vajíčok kúpi McDonald...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko vajíčok kúpi McDonald za jeden rok pre svoje pobočky v USA a tiež aj to, aké poruchy môžu mať ľudia, ktorí boli v detstve týraní.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #557: z koľkých percent vody...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, z koľkých percent vody sa skladajú naše kosti a tiež aj to, koľko rýb zjedia priemerne mačky v Austrálií.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #556: kde žijú podľa štúdie...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde žijú podľa štúdie z roku 2019 najšťastnejší ľudia na Zemi a tiež aj to, koľko tweetov prečíta americká CIA za jeden deň.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #555: akej značky bola väčšina...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, akej značky bola väčšina áut v roku 1924 a tiež aj to, čomu pomáha jedenie horkej čokolády.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #554: s kým sa ženy...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, s kým sa ženy vyspia v noci najlepšie a tiež aj to, aké vlastnosti môže zlepšiť u človeka vzpieranie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #553: koľko dialektov anglického jazyka...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko dialektov anglického jazyka existuje USA a tiež aj to, aká dlhá bola kolóna áut, keď v Kuvajte otvorili prvý McDrive.