Adam

608 PRÍSPEVKOV 0 KOMENTÁRE
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #655: v ktorom roku a...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorom roku a pre koho bola prvýkrát doručená pizza a tiež aj to, aké účinky má na pľúca fajčiarov čierny čaj.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #654: ktorá časť vášho tela...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorá časť vášho tela je špinavšia ako sedadlo na toalete a tiež aj to, ktorá krajina patrí medzi najväčších distribútorov mandlí.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #653: čo robia homosexuálni tučniaci,...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete,čo robia homosexuálni tučniaci, keď chcú chovať malých tučniakov a tiež aj to, koľko trvá tvorba jediného dielu animovaného seriálu Simpsonovci.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #652: koľko kilogramov odumretej kože...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko kilogramov odumretej kože stratí priemerný človek za rok a tiež aj to, čo majú zakázané väzni v amerických väzniciach.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #651: prečo zabil spolutvorca hry...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, prečo zabil spolutvorca hry tetris svoju rodinu a tiež aj to, prečo bol Patrick z animovaného seriálu SpongeBob hlúpy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #650: ktorá známa osobnosť ako...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá známa osobnosť ako prvá vysvetlila prečo je obloha modrá a tiež aj to, koľko ľudí ročne zabijú padajúce cencúle v Rusku.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #649: ktoré známe dvojičky sa...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré známe dvojičky sa narodili v piatok trinásteho a tiež aj to, aký nevídaný a dobrosrdečný krok spravil Cristiano Ronaldo v boji proti koronavírusu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #648: ktorý prezident USA bol...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktorý prezident USA bol známy ako veľký fajčiar marihuany v jeho dospievajúcich a vysokoškolských rokoch a tiež aj to, koľko rokov trávia ľudia spánkom počas svojho života.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #647: na ktorej planéte chce...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, na ktorej planéte chce NASA spraviť o 10-15 rokov hlbokú sondu a tiež aj to, koľko ľudí sa vykadilo do sprchy. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #646: ktorý prezident USA je...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý prezident USA je považovaný za najmenšieho v histórií a tiež aj to, čo je 3. najčastejšou príčinou smrtí v USA.