Adam

608 PRÍSPEVKOV 0 KOMENTÁRE
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #645: akú farbu má losos...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, akú farbu má losos chovaný na farme a tiež aj to, koľko fotografií v katalógoch spoločnosti IKEA je naozaj skutočných.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #644: akej ďalšej spoločnosti je...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akej ďalšej spoločnosti je Elon Musk spoluzakladateľ a tiež aj to, koľko ľudí zomrelo v období od roku 2011 do 2017 pri robení selfie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #643: koľko percent peňazí skutočne...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent peňazí skutočne existuje a tiež aj to, prečo ženské prdy smrdia horšie ako tie mužské.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #642: v ktorom filme mal...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete,v ktorom filme mal hrať herec Will Smith ale odmietol to a tiež aj to, koľko percent populácie rýb zmizlo za posledných 50 rokov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #641: v ktorej krajine je...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorej krajine je nezákonne mať zmrzlinu v kornútku v zadnom vrecku a tiež aj to, prečo musel Manchester United v roku 2016 zrušiť zápas a evakuovať celý štadión.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #640: koľko rokov sa môžu...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko rokov sa môžu dožiť kráľovné mravcov a tiež aj to, koľko čakal Charles Darwin kým predstavil svoju teóriu o evolúcií.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #639: koľkokrát týždenne by mali...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľkokrát týždenne by mali ženy chodiť von s o svojimi kamarátkami, aby si udržali zdravie a boli šťastné a tiež aj to, koľko času a peňazí strávilo Škótsko na slogan, ktorý mal zlepšiť cestovný ruch v krajine.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #638: ktorá herná kozola patrí...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá herná kozola patrí medzi najpredávanejšie na svete a tiež aj to, v ktorej krajine je nezákonne servírovať víno v šálkach.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #637: k čomu pomáha mierna...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, k čomu pomáha mierna konzumácia whisky a tiež aj to, s koľkými prezidentmi USA sa počas svojej vlády stretla kráľovná Alžbeta II.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #636: kvôli čomu môžu zatknúť...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kvôli čomu môžu zatknúť muža v Taliansku a tiež aj to, koľko chápadiel mala chobotnica, ktorú ulovili v Japonsku v roku 2008.