Anonymný umelec z Anglicka – Banksy, ktorého mnohí poznáte, sa opäť dostal do povedomia ľudí svojim dielom v uliciach Bristolu. Tentokrát ide opäť o dielo hodné zamyslenia sa a s tématikou Covid-19. Na obraze je zobrazená starenka s paličkou, zubnou protézou, kabelkou a vreckovkou.

Svoje dielo nakreslil na stenu na ulici zvanej Vale Street, ktorá je jednou z najstrmších britských ulíc. Sám umelec potvrdil, že ide o jeho dielo a k fotografii na sociálnej sieti pridal popis „Aachoo!!“. Jeden z miestnych obyvateľov povedal, že videl na ulici muža v objemnej bunde, ktorý sa díval na svoje dielo pomerne dlho. A si je takmer istý, že to je Banksy. „Prešla asi hodina, pozrel som sa na ulicu a bolo tam veľa ľudí,“ povedal pozorovateľ.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.