V Manchestri aj Londýne otvorili bar pod názvom Alcotraz, ktorý je tématický zameraný na väzenie z 50. rokov USA. Obsahuje dokonca väzenské cely, samotku či dozorcu so zlou náladou. Ide o bary, ktoré postavili tak, aby čo najhodnovernejšie odrážali podmienky skutočného väzenia a dokonale sa to podarilo.

Keď sa návštevníci usadia v celách oblečení v kombinézach, pripadajú si ako väzni a tento pocit ich sprevádza aj potom, keď im „spoluväzni“ prinesú lahodné koktaily. Je to bar, ktorý ponúka doslova pravý a nefalšovaný divadelný zážitok, v ktorom hrajú tak dobrí herci, že vás absolútne vtiahnu do príbehu. Zážitok, ktorí si odtiaľ odnášajú zákazníci je obrovský.

Aj keď na druhej strane je pravdou, že nie každému sa môže páčiť predstava podniku s celami a všetkou väzenskou tématikou okolo toho, čo je celkom logické. Pohodlie, aké ponúkajú iné podniky tam taktiež nenájdete, no je to zážitok z úplne iného súdka a rozhodne to má niečo do seba. Ak teda budete mať cestu do Londýna či Manchestru alebo sa tam nachádzate, tak sa môžete zastaviť v bare Alcotraz. 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.