Všetko, čo je opustené a zabudnuté priťahuje zvedavé oko človeka. Ukázalo sa, že v spojenom kráľovstve majú bar, ktorý zavreli ešte v roku 1993 a zostal nedotknutý. Nuž a tento bar je veľmi zaujímavý svojou polohou, pretože sa nachádza v podzemí. Keď sa fotografie z vnútorných priestorov objavili na internete, začali sa rýchlo šíriť.

Príbeh, ktorý sa skrýva za barom zvaným The Green Man je naozaj zaujímavý. Nachádza sa v podzemí, aktuálne pod nákupným centrom Carrilon Court v Loughborough. Poslednýkrát bol bar otvorený pre verejnosť ešte v roku 1993, no keď sa začalo stavať nákupné centrum, tak vchod doňho nadobro zamurovali. Po rokoch sa však znovu otvoril. Spomína sa dokonca v novej knihe, ktorú napísali 4 priatelia a jej dej sa odohrával práve v tomto bare. Dlhé roky bol bar uväznený v čase a práve to pritiahlo pozornosť.

Zvláštne je, že sa bar nachádza priamo pod nákupným centrom. Aktuálne do jeho priestorov vedie len úzky rebrík. Bolo to ako otvoriť dvere do minulosti, pretože v bare zostalo mnoho vecí a vyzerá to, akoby si zamestnanci mysleli, že sa tam čoskoro vrátia, no nestalo sa. Bar bol v roku 1993 ponúkaný na predaj, no išiel do zabudnutia preto, že sa nenašiel záujemca, ktorý by to odkúpil, pretože cena bola údajne veľmi vysoká.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.